ГоловнаТехноЕксперти пояснили, як перетворити навушники на мікрофон

Експерти пояснили, як перетворити навушники на мікрофон

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

У століття технологій звукозаписна апаратура набула широкого поширення. У зв’язку з цим налаштування якісного запису перетворилося на одне з ключових завдань. Як показує практика, мікрофон під рукою виявляється далеко не завжди. За наявності навушників з мікрофоном їх можна використовувати для запису голосу.

Подробиці

Перш ніж під’єднати навушники до записуючого пристрою, необхідно впевнитися в тому, що в них є функція дискретного використання мікрофона через відповідний роз’єм. Велика частина представлених на ринку навушників має роздільні роз’єми для мікрофона та аудіо. У деяких моделях навушників використовується комбінований роз’єм. Він дає змогу експлуатувати їх для обох функцій. Як правило, такі навушники називаються гарнітурою.

Експерти пояснили, як перетворити навушники на мікрофонРоз’єм аудіо має зелений колір. Його необхідно під’єднати до аудіовиходу записувального пристрою. При правильному підключенні навушники будуть переведені в режим мікрофона. Простіше кажучи, мембрани динаміків почнуть функціонувати у зворотному порядку.

Головні новини: