ГоловнаТехноНазвано дату прем'єри найпотужнішого на планеті смартфона за версією AnTuTu

Названо дату прем’єри найпотужнішого на планеті смартфона за версією AnTuTu

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

В останньому інформаційному витоку з IQOO міститься натяк на дату релізу найпотужнішого на планеті за версією AnTuTu смартфона. Йдеться про IQOO Neo 8, апаратною основою якого є Dimensity 9200+.

Деталі

Сімейство мобільних пристроїв IQOO Neo 8 буде представлено китайським вендором у другій половині травня. До нього увійдуть дві моделі. Новітній чіпсет від MTK отримає тільки Pro-версія.

Названо дату прем'єри найпотужнішого на планеті смартфона за версією AnTuTuЧутки про дебют iQOO Neo 8 наприкінці весни ходять давно, проте донедавна конкретна дата не називалася. Останній інформаційний витік говорить про те, що прем’єра найпотужнішого на планеті смартфона відбудеться 23 травня. До речі, мікропроцесор Dimensity 9200+ тайванським чипмейкером MTK ще не представлений. Проведені в AnTuTu і Geekbench тести показали, що він здатний скласти конкуренцію другому поколінню мікропроцесора Snapdragon 8.

Технічні характеристики флагмана тримаються в секреті. Відомо, що “молодша” версія отримає 1,5K-екран AMOLED, чип Snapdragon 8+ першого покоління і основну камеру з сенсором IMX766V від Sony.

Головні новини: