ГоловнаТехноСмартфони Xiaomi викрили в автоматичному відправленні SMS на номер lifecell

Смартфони Xiaomi викрили в автоматичному відправленні SMS на номер lifecell

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

У мобільних пристроях Xiaomi є сервісний номер від мобільного оператора lifecell. Ночами вони відправляють на нього SMS-повідомлення. Через це в абонентів Vodafone виникли непорозуміння у взаєминах з оператором.

Подробиці

З опублікованого одним з абонентів у Facebook-акаунті Vodafone повідомлення випливає, що вночі оператор знімає з його рахунку гроші за надсилання повідомлень на номер 093 17 70 ХХХ. Чоловік стверджує, що жодного знайомого з номером від lifecell у нього немає. У вихідних відправлені повідомлення відсутні. Водночас вони відображаються в My Vodafone.

Смартфони Xiaomi викрили в автоматичному надсиланні SMS на номер lifecellУ відповідь на скаргу абонента представник мобільного оператора пояснив, що вказаний чоловіком телефонний номер може бути сервісним. Такі номери використовуються в смартфонах Xiaomi для активації внутрішніх додатків. Після підключення до мережі оператора увімкненого пристрою на екрані може з’явитися повідомлення про передачу певних даних. Якщо натиснути кнопку “Ок”, то смартфон почне відправляти SMS. У вихідних вони відображатися не будуть. Якщо не натискати “Ок”, то кошти за відправлення SMS з рахунку списуватися не будуть.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: