ГоловнаТехноAirTag вдалося запобігти збройному пограбуванню на 1,1 млн USD

AirTag вдалося запобігти збройному пограбуванню на 1,1 млн USD

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Поліція Чикаго взяла під арешт двох чоловіків, яких звинувачують у збройному пограбуванні. Підозрювані вкрали з броньованої вантажівки 1,1 млн USD. Їх вдалося знайти завдяки AirTag.

Подробиці

За даними AppleInsider, злочинці забрали з вантажівки Brink кілька пластикових контейнерів з грошима. В одному з них знаходився AirTag. Маячок у контейнер поклав власник автомобіля.

Загалом під час збройного пограбування чоловіки заволоділи сімома пластиковими контейнерами з 700 000 USD і десятьма депозитними мішками з 500 000 USD. Смарт-мітка виробництва Apple, свідчення свідків і зроблені дорожніми камерами записи допомогли співробітникам поліції виявити місце, де ховалися грабіжники. Як виявилося, один зі злочинців уже перебував у розшуку ФБР за участь у збройному пограбуванні.

За словами колишнього агента ФБР Дага Кунса, трекери були створені інженерами Apple для пошуку загублених речей. Як спосіб пошуку вкраденого компанією-виробником вони не рекламуються. Тим часом останнім часом для цих цілей AirTag використовуються все частіше.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: