ГоловнаТехноXiaomi 14 може отримати високооб'єктивні камери Wafer Level Glass

Xiaomi 14 може отримати високооб’єктивні камери Wafer Level Glass

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Сяомі” підписала контракт із проєктантом, розробником і виробником динаміків, приймачів, мікрофонів та інших комплектуючих AAC Technologies. Предмет угоди – виробництво лінз WLG. З їхньою допомогою китайський техногігант планує розширити можливості оптики в майбутніх смартфонах модельного ряду Xiaomi 14.

Подробиці

Співпраця Xiaomi і AAC Technologies має давню історію. Так, вироблені постачальником комплектуючих лінзи WLG, що являють собою своєрідний мікс скла і пластику, встановлені на CIVI 2. У цьому пристрої використано гібридний склопластиковий об’єктив WLG, що складається з однойменної скляної лінзи на рівні пластини і 6-и пластикових лінз. Таке поєднання дало змогу підвищити апертуру та різкість об’єктива.

– Контракт з AAC Technologies є важливим кроком у стратегії Xiaomi з випуску смартфонів вищого класу, – зазначають експерти, які орієнтуються в темі.

Раніше “Сяомі” і AAC Technologies створили спільну лабораторію Mi і AAC Camera, фахівці якої розпочали роботу над новими технологіями обробки зображень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: