ГоловнаТехноНазвано повноцінну альтернативу китайським дронам DJI

Названо повноцінну альтернативу китайським дронам DJI

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Влада США заборонила державним структурам використовувати у своїй діяльності літальні апарати виробництва DJI. Вона побоюється шпигунства з боку Китаю. Дрони DJI теоретично можуть передавати дані на китайські сервери.

Детально

Святе місце порожнім не буває. Японська компанія ACSL вирішила зайняти нішу, яка звільнилася після відмови державних структур від придбання коптерів DJI. Випуском безпілотників вона займається понад 10 років. ACSL є першим японським виробником БПЛА, якому вдалося отримати від влади сертифікат на використання коптерів у державному секторі.

Названо повноцінну альтернативу китайським дронам DJI
Одним із найкращих продуктів ACSL вважається безпілотник SOTEN. Він спочатку розроблявся японськими інженерами для ведення аерофотозйомки. Літальний апарат сумісний із софтом PIX4Dreact і PIX4Dmapper, розробленим фахівцями швейцарського софтмейкера Pix4D Inc. ПЗ призначене для обробки та аналізу зображення з камери дрона, створення карт і тривимірних моделей.

Названо повноцінну альтернативу китайським дронам DJI
SOTEN може похвалитися наявністю інерціальної навігаційної системи і високоточного GPS-приймача. Крім цього, БПЛА оснащений системою автоматичного зльоту і повернення на землю. Експерти називають безпілотники ACSL гідною альтернативою китайським коптерам виробництва DJI.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: