ГоловнаТехноApple не зможе заробляти на продажу фірмових кабелів USB-C у Європі

Apple не зможе заробляти на продажу фірмових кабелів USB-C у Європі

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Як відомо, влада ЄС зобов’язала всіх виробників смартфонів перейти на використання уніфікованого стандарту зарядки. Простіше кажучи, всі реалізовані на європейському ринку мобільні пристрої повинні мати роз’єм USB-C.

Подробиці

Першими смартфонами із зазначеним роз’ємом виробництва Apple стануть пристрої з лінійки iPhone 15, які дебютують на ринку цього року. Ходять чутки, що північноамериканська корпорація має намір цілеспрямовано обмежувати технічні можливості зарядних кабелів USB-C сторонніх виробників. При використанні купленого не в Apple кабелю зарядка смартфона займатиме більше часу. Крім цього, швидкість передачі даних через кабель стороннього виробника буде нижчою, ніж через оригінальний. Такий підхід дасть змогу Apple продовжити заробляти на продажу аксесуарів після відмови від використання у своїх пристроях порту Ligthning.

За даними мережевого видання Zeit Online, керівництво Apple отримало від єврокомісара Тьєррі Бретона лист, у якому вказується на неприпустимість такої практики. Якщо Apple не забезпечить користувачам можливість використання єдиного зарядного пристрою, то вироблена нею електроніка не буде продаватися на європейському ринку. Час зарядки смартфона і швидкість передачі даних не повинні залежати від використовуваного кабелю.

Головні новини: