ГоловнаТехноNothing вперше показала зовнішній вигляд смартфона Phone (2)

Nothing вперше показала зовнішній вигляд смартфона Phone (2)

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Компанія Nothing представила на суд громадськості перший тизер мобільного пристрою Phone (2), прем’єра якого відбудеться цього літа. Він був опублікований у Twitter.

Подробиці

Точна дата релізу компанією-виробником не називається. На першому зображенні зображена частина мобільного пристрою або упаковки. На ньому можна побачити кілька геометричних фігур, а також три різні текстури.

Праворуч розташований якийсь елемент, що блимає червоним кольором. В опублікованому на сайті Nothing тизері цей елемент не блимає, а горить безперервно. З цього можна зробити висновок про те, що він має кілька режимів роботи. Як відомо, Nothing робить наголос на зовнішньому вигляді смартфона. Таким чином, не виключено, що на тизері зображена його тильна кришка.

Публікація в Twitter починається зі слова Premium. Неважко здогадатися, що мова йде про мобільний пристрій. Раніше компанія-виробник пообіцяла вивести на ринок більш преміальну модель. Ходять чутки, що в якості однокристальної платформи новинка від Nothing отримає Snapdragon 2 Gen 1.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: