ГоловнаТехноРозбірки технологічних титанів: Xiaomi намагається анулювати патент Huawei на панорамне зображення

Розбірки технологічних титанів: Xiaomi намагається анулювати патент Huawei на панорамне зображення

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Сяомі” ініціювала запит про визнання недійсним патенту “Хуавей” на панорамну зйомку. Факт відповідного звернення підтвердив китайський регулятор у сфері прав інтелектуальної власності CNIPA.

Подробиці

Згідно з інформацією з сайту відомства, Xiaomi ініціювала запит про визнання недійсним патенту Huawei на панорамну зйомку. Документ, про який ідеться, має модельний номер “ZL201380073251.6” і стосується терміналу та способу отримання панорамних зображень. Цей крок став відповіддю “Сяомі” на лютневі претензії концерну “Хуавей”, який звинуватив конкурента в порушенні чотирьох своїх патентів.

Розбірки технологічних титанів: Xiaomi намагається анулювати патент Huawei на панорамне зображення

Спірними патентами є методи і пристрої для передавання керуючих сигналів, системи зворотного зв’язку під час агрегації несучих, захоплення панорамних “картинок” і екран блокування для мобільних терміналів. Представники “Сяомі” заявили, що обидві компанії ведуть активні переговори про ліцензування патентів і розглядають сценарій із залученням посередників для вироблення компромісного рішення.

У керівництві Xiaomi Group вважають, що ліцензування інтелектуальної власності та співпраця сприяють інноваціям і суспільним інтересам. У “Сяомі” також відзначили китайську систему захисту інтелектуальної власності, яка пропонує різні механізми врегулювання спірних моментів, включно з адміністративним і судовим посередництвом.

Схоже, що переговори між двома компаніями завершилися негативно, і в майбутньому вони передадуть свій спір до суду. Позови такого роду, як правило, супроводжуються тривалими розглядами, тому передбачити результат цієї історії досить складно. При цьому історія знає приклади, коли сперечальники з числа техногігантів йшли на мирову, незважаючи на початкову напруженість.

Реакція CNIPA на заявку Xiaomi поки залишається невідомою. Не виключено, що інцидент може перерости в повномасштабний судовий розгляд.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: