ГоловнаЕлектромобіліПредставлений самобалансуючий електроскутер Ninebot LC2 з 10,5-дюймовими позашляховими шинами

Представлений самобалансуючий електроскутер Ninebot LC2 з 10,5-дюймовими позашляховими шинами

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Виробник електробайків Segway презентував самобалансуючий скутер Ninebot LC2, який може похвалитися компактним дизайном, міцною конструкцією і великою кількістю функцій безпеки.

Подробиці

Новинка має високоміцну металеву раму, що забезпечує відмінну стійкість, а також 10,5-дюймові еластичні позашляхові шини для різних типів місцевості.

Самобалансирующийся электроскутер Ninebot LC2 с 10,5-дюймовыми внедорожными шинами со дня на день будет запущен в продажу

Ще одна примітна особливість е-скутера – передова система управління, яка включає в себе інтегрований комплекс Ninebot 2.0, інтелектуальні алгоритми самонавчання і високоточні датчики. Усе це забезпечує плавність ходу навіть на високих швидкостях.

Ninebot LC2 може похвалитися вражаючим набором світлових опцій, включно зі світлочутливими адаптивними фарами, передніми ліхтарями з високим рівнем пропускної здатності, фантомними двоколовими маточинними фарами і повнокольоровими задніми RGB-ліхтарями.

Безпека – головний пріоритет транспортного засобу. Для її забезпечення передбачено великий інструментарій з 15-ма рішеннями, починаючи від зупинки при падінні і захисту їздця від вильоту – закінчуючи захистом від різкого падіння заряду батареї.

– Вбудований літієвий акумулятор має високий запас міцності, що дає змогу райдерам насолоджуватися безтурботною їздою, – запевняють розробники.

Ninebot LC2 з трьома режимами їзди надійде в продаж 10 травня. Про ціну транспортного засобу інформації поки немає.

Головні новини: