ГоловнаТехноВ Ілона Маска може з'явитися власна радіостанція

В Ілона Маска може з’явитися власна радіостанція

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

13 квітня Ілон Маск запропонував позбавити національне суспільне радіо бюджетного фінансування. Він зробив це після демаршу NPR.

Подробиці

У радіо в Twitter є 52 акаунти. Після того як з подачі мільярдера вони отримали позначку “фінансується урядом”, у них перестав з’являтися новий контент. У NPR з цього приводу зазначили, що вести акаунти у Twitter радіостанція більше не буде. Дії платформи спрямовані на підрив довіри. Адміністрація Twitter схиляє користувачів до думки про те, що NRP є редакційно залежною радіостанцією. Річний бюджет NPR становить 300 млн USD. З цієї суми на державне фінансування припадає менше 1%. Левову частку доходів радіостанції забезпечують клієнтські внески та надходження від спонсорських угод.

За даними Forbes, під час вечері з репортерами Білого дому Джо Байден заявив про те, що NPR подобається далеко не всім американцям. Маск запропонував позбавити радіостанцію державного фінансування. За словами президента, найкращим для мільярдера способом позбутися NPR є її купівля. Глава держави додав, що в словах підприємця більше правди, ніж може здатися на перший погляд.

Головні новини: