ГоловнаТехноНазвано найуспішнішого виробника смартфонів 2023 року

Названо найуспішнішого виробника смартфонів 2023 року

Аналітики Canalys вивчили динаміку та обсяги продажів провідних виробників смартфонів. Оприлюднені ними статистичні дані свідчать про те, що відвантаження мобільних пристроїв знизилися у всіх світових брендів за винятком одного.

Детально

За підсумками першої чверті єдиним постачальником смартфонів, який зумів показати зростання продажів, виявилася північноамериканська корпорація Apple. Її ринкова частка становить 21%. У рейтингу світових вендорів “яблучний” гігант розташовується на другій сходинці після Samsung. Порівняно з першою чвертю 2022 року продажі iPhone збільшилися на 3%.

Названо найуспішнішого виробника смартфонів 2023 року

Ринкова частка Samsung була оцінена аналітиками в 22%. Продажі південнокорейської корпорації в першому кварталі просіли на 18%. На третьому рядку розташувався китайський вендор Xiaomi з 11-відсотковою часткою. Його продажі скоротилися на 22%. Крім цього, до ТОП-5 потрапили OPPO і Vivo. Вони займають на ринку 10 і 8% відповідно.

Названо найуспішнішого виробника смартфонів 2023 року

На думку аналітиків, своїм успіхом Apple зобов’язана інвестиціям у розвиток офлайн-каналів продажів. Через них купертинська корпорація залучає споживачів із середнім доходом, які надають перевагу традиційним салонам зв’язку, а не маркетплейсам.

Названо найуспішнішого виробника смартфонів 2023 року

У звіті Canalys акцентується увага на тому, що левова частка продажів виробників мобільних пристроїв залежить від популярності моделей нижнього цінового сегмента.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Схожі новини:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярно