ГоловнаТехноНазвано найуспішнішого виробника смартфонів 2023 року

Названо найуспішнішого виробника смартфонів 2023 року

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Аналітики Canalys вивчили динаміку та обсяги продажів провідних виробників смартфонів. Оприлюднені ними статистичні дані свідчать про те, що відвантаження мобільних пристроїв знизилися у всіх світових брендів за винятком одного.

Детально

За підсумками першої чверті єдиним постачальником смартфонів, який зумів показати зростання продажів, виявилася північноамериканська корпорація Apple. Її ринкова частка становить 21%. У рейтингу світових вендорів “яблучний” гігант розташовується на другій сходинці після Samsung. Порівняно з першою чвертю 2022 року продажі iPhone збільшилися на 3%.

Названо найуспішнішого виробника смартфонів 2023 року

Ринкова частка Samsung була оцінена аналітиками в 22%. Продажі південнокорейської корпорації в першому кварталі просіли на 18%. На третьому рядку розташувався китайський вендор Xiaomi з 11-відсотковою часткою. Його продажі скоротилися на 22%. Крім цього, до ТОП-5 потрапили OPPO і Vivo. Вони займають на ринку 10 і 8% відповідно.

Названо найуспішнішого виробника смартфонів 2023 року

На думку аналітиків, своїм успіхом Apple зобов’язана інвестиціям у розвиток офлайн-каналів продажів. Через них купертинська корпорація залучає споживачів із середнім доходом, які надають перевагу традиційним салонам зв’язку, а не маркетплейсам.

Названо найуспішнішого виробника смартфонів 2023 року

У звіті Canalys акцентується увага на тому, що левова частка продажів виробників мобільних пристроїв залежить від популярності моделей нижнього цінового сегмента.

Головні новини: