ГоловнаТехноВ Україні відкрилися продажі ультратонкого ноутбука ASUS Zenbook S 13 OLED

В Україні відкрилися продажі ультратонкого ноутбука ASUS Zenbook S 13 OLED

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Український підрозділ тайванського бренду ASUS анонсував старт продажів “ноута” Zenbook S 13 OLED (UX5304). Головна особливість новинки – найтонший у світі корпус. Презентація пристрою відбулася близько тижня тому.

Подробиці

Товщина запущеної в Україні новинки – 1 см, вага – 1 кг. Кольорові виконання – “сірий базальт” і “синя класика”. Розробники акцентують увагу громадськості на високій продуктивності та автономності пристрою, наголошуючи на його “вуглецевій нейтральності”, під якою розуміють “використання перероблених металів і пластику, сертифікацію упаковки за стандартом FSC® Mix, безгалогенну технологію виробництва електронної “начинки” та плазмову керамізацію алюмінію”*. У результаті вуглецевий слід порівняно з попередньою моделлю зменшився на 50+ відсотків.

В Україні відкрилися продажі презентованого близько тижня тому ультратонкого ноутбука ASUS Zenbook S 13 OLED

Топова версія ультрапортативного Zenbook S 13 OLED обладнана чип-системою Intel Core i7 тринадцятого покоління, інтерфейсом PCIe® 4.0 x4, “оперативкою” LPDDR5 на 32 Гб і сховищем SSD на 1 ТБ.

Тип встановленого на пристрій дисплея – ASUS Lumina (2,8К із сертифікатами Dolby Vision/Pantone® Validated/VESA DisplayHDR™ True Black 500).

В Україні відкрилися продажі презентованого близько тижня тому ультратонкого ноутбука ASUS Zenbook S 13 OLED

Zenbook S 13 OLED (UX5304) з процесором Intel® Core™ i7 1355U і конфігурацією пам’яті 16 Гб/1 ТБ доступний в Україні за ₴59 999.

* Для варіанта в кольорі “Сірий базальт”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: