ГоловнаТехноApple назвала моделі iPhone. які будуть зняті з виробництва до кінця року

Apple назвала моделі iPhone. які будуть зняті з виробництва до кінця року

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Згідно зі сформованою традицією, щорічна презентація нових продуктів проводиться північноамериканською корпорацією Apple у вересні. У цьому відношенні 2023 рік винятком не стане.

Подробиці

Після виведення на ринок нових iPhone “яблучний” гігант також традиційно знімає з виробництва кілька моделей смартфонів. Йдеться про морально застарілі мобільні пристрої та Pro-версії iPhone. Цього року корпорація з Купертіно згорне випуск наступних моделей:

  • iPhone 12.
  • iPhone 13 mini.
  • Професійна версія iPhone 14.

Якщо у ваші плани входило придбання однієї з цих моделей, то саме час поквапитися. Їхній продаж буде припинено Apple у 2023 році. Необхідність припинення виробництва iPhone 13 mini пояснюється тим, що дворічний цикл його життя добіг кінця. Виробляти пристрої з шильдиком mini корпорація з Купертіно більше не буде. Через більш ніж скромні габарити корпусу інженерам Apple вдалося вмістити в iPhone 13 mini акумуляторний блок ємністю 2 406 мА*год. При великому навантаженні він розряджається до обіду.

Модель iPhone 12 була представлена Apple три роки тому. Як і у випадку з iPhone 13 mini, її життєвий цикл наближається до завершення. iPhone 12 став останнім смартфоном з великим “чубчиком”, який вперше дебютував в iPhone X. Усі наступні моделі отримали більш компактний “чубчик” або Dynamic Island.

Що стосується Pro-версій iPhone, то вони традиційно знімаються Apple з продажу рівно через рік після прем’єри. Це робиться для того, щоб вони не перешкоджали продажам новітніх флагманів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: