ГоловнаТехноІлон Маск назвав суму пожертвуваних Україні коштів

Ілон Маск назвав суму пожертвуваних Україні коштів

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Напередодні письменник Стівен Кінг виступив із незвичайною пропозицією. Раніше він відмовився купувати Twitter Blue. Незважаючи на це, адміністрація платформи не стала забирати у фантаста “синю галочку”. Пізніше з’ясувалося, що платна підписка була оплачена Ілоном Маском. Кінг рекомендував мільярдерові пожертвувати 8 USD українському фонду Притули. Оскільки сума більш ніж скромна, письменник порадив власнику Twitter додати трохи грошей.

Детально

У відповідь Маск заявив про те, що Україна отримала від нього у вигляді пожертвувань 100 млн USD. Як доказ він навів твіт Михайла Федорова, в якому керівник Мінцифри дякує за фінансування Starlink.

Маск нагадав, що SpaceX відмовилася взяти гроші у Пентагону, який мав оплачувати послуги супутникового інтернету в Україні. Таким чином, компанія надала послуги власним коштом.

“Сині галочки” почали зникати з верифікованих акаунтів 20 квітня. Для їх збереження користувачі мають придбати Twitter Blue. Крім Кінга, мільярдер оплатив підписки акторові Вільяму Шетнеру і баскетболісту Леброну Джеймсу.

Головні новини: