ГоловнаБанкінгУ додатку Приват24 з'явилися нові функції

У додатку Приват24 з’явилися нові функції

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Банківська установа ПриватБанк, що належить державі, випустила нову версію свого фірмового мобільного аплету. У ньому з’явилося кілька нових функцій.

Подробиці

Розробники держбанку зробили процес придбання автобусних квитків зручнішим. Для купівлі квитків достатньо обрати розділ “Транспорт” у вкладці “Сервіси”. У ньому є підрозділ “Автобус”.

У додатку Приват24 з'явилися нові функції

В оновленому меню програми з’явилися повідомлення про шахрайство, дані про подані заявки, адреси сторінок ПриватБанку в соціальних мережах, а також телефонні номери служби підтримки.

Власникам депозитів у новій версії Приват24 став доступний сервіс регулярного поповнення банківських вкладів. На налаштування відрахувань необхідно відкрити відомості про депозит, після чого клікнути на кнопку “Регулярні поповнення”.

У налаштуваннях карт з’явилися функції управління картковими переказами через сторонні сервіси, а також самостійного підключення виплати зарплати на карту для отримання виплат.

Ще одним нововведенням стала можливість оформлення житлокредитів під 3% у рамках держпрограми “єОселя”. Для отримання більш детальної інформації необхідно відкрити у вкладці “Сервіси” розділ “Кредити”, після чого перейти в підрозділ “Житло в кредит”.

Головні новини: