ГоловнаТехноІлон Маск прибрав ярлик "держмедіа" з акаунтів Симоньян, Соловйова і RT

Ілон Маск прибрав ярлик “держмедіа” з акаунтів Симоньян, Соловйова і RT

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Напередодні адміністрація Twitter почала відбирати “сині галочки” у власників верифікованих профілів, які відмовилися від придбання Twitter Blue. Як виявилося, відбирання галочок у відомих персон є не єдиним нововведенням.

Подробиці

Користувачі звернули увагу, що Twitter припинив маркувати акаунти, власники яких отримують фінансування з бюджету або пов’язані з державними структурами. Донедавна профілі російських пропагандистів і пов’язаних із Кремлем ЗМІ маркувалися позначкою Russia state-affiliated media. Наразі вона відсутня в акаунтах Володимира Соловйова, Маргарити Симоньян, RT тощо.

Сторінку, на якій викладали принципи присвоєння акаунтам ярликів, було видалено. Вона залишилася лише в Web Archive. Офіційні акаунти Президента РФ, Дмитра Медведєва і МЗС РФ сервіс мікроблогів маркує галочками сірого кольору.

До слова, Маск відмовився відбирати “синю галочку” у Стівена Кінга. Раніше фантаст публічно висловив обурення тим фактом, що з нього вимагають гроші за те, що дісталося йому безкоштовно. За словами письменника, це Twitter повинен йому платити за використання платформи. Кінг пригрозив Маску звільненням із соцмережі, якщо він відбере в нього галочку.

Головні новини: