ГоловнаТехноЕксперти пояснили, як розігнати будь-який смартфон за допомогою режиму розробника

Експерти пояснили, як розігнати будь-який смартфон за допомогою режиму розробника

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Операційна система iOS вважається більш стабільною, ніж Android. Водночас Google надає користувачам своєї програмної платформи більше свободи в частині модифікації та налаштувань. Зокрема, їм доступний режим розробника.

Подробиці

Для його активації необхідно відкрити в налаштуваннях розділ “Відомості про телефон”. У ньому є підрозділ “Відомості про ПЗ”. Щоб стати розробником, достатньо тапнути сім разів по пункту “Номер збірки”.

Прискорення роботи смартфона через режим розробникаЯкщо все зроблено правильно, то на попередній сторінці з’явиться новий підрозділ. Він називається “Параметри розробника”. Щоб прискорити роботу мобільного пристрою, потрібно внести зміни в налаштування GPU. Для цього достатньо увімкнути тумблер поруч із “Прискорити роботу GPU” у пункті “Апаратне прискорення відтворення”. Крім цього, експерти рекомендують відключити апаратне накладення і ввімкнути 4x MSAA.

Щоб прискорити відкриття вікон, потрібно змінити параметр “Відмальовування”. За замовчуванням у пунктах “Тривалість анімації”, “Анімація переходів” і “Анімація вікон” швидкість встановлена на значенні 1x. Її необхідно зменшити до 0,5x. За бажання можна відключити анімацію повністю.

Прискорення роботи смартфона через режим розробникаПісля виконання зазначених вище дій швидкість роботи мобільного пристрою збільшиться.

Головні новини: