ГоловнаТехноНазвано професії, представникам яких слід побоюватися GPT-4

Названо професії, представникам яких слід побоюватися GPT-4

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Співробітники OpenAI і фахівці з Університету Пенсільванії опублікували на сайті arXiv статтю. У ній стверджується, що мовна модель GPT вплине на 80% найманих працівників у США.

Детально

Нейромережі здатні впоратися з 10% виконуваних ними завдань. Ба більше, вони можуть узяти на себе виконання 50% завдань 19% працівників. Найбільший вплив мовні моделі матимуть на високооплачувані робочі місця. Водночас їхній вплив торкнеться всіх без винятку галузей. GPT здійснить на ринку праці невелику революцію, як це свого часу зробили друкарський верстат і паровий двигун.

До професій найвищого рівня впливу автори дослідження віднесли податкових консультантів, математиків, бухгалтерів, юридичних секретарів, журналістів, веб-дизайнерів і письменників. Найменший вплив мовні моделі матимуть на розробників маркетингових стратегій, графічних дизайнерів і фінансових менеджерів.

Найбільше впровадження GPT вплине на такі галузі, як видавничий бізнес, інформаційні послуги, страхова справа та послуги обробки даних. Найменший вплив буде здійснено на виробництво дерев’яних виробів, випуск продуктів харчування, а також на допоміжну діяльність у лісовому та сільському господарстві.

Головні новини: