ГоловнаТехноApple працює над захистом екрана для складних iPhone та iPad

Apple працює над захистом екрана для складних iPhone та iPad

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Apple розробляє захисну систему для екранів перспективних “розкладачок” iPhone і iPad, що оберігатиме апарати від пошкоджень при падінні.

Подробиці

Інформація про роботу, яку ведуть “яблучники”, стала надбанням громадськості завдяки патентній заявці “Self-Retracting Display Device And Techniques For Protecting Screen Using Drop Detection”, яку було напередодні направлено на затвердження американському регулятору USPTO.

Apple працює над захистом екрану для складних iPhone і iPad

Суть описаної в документі ідеї – використання датчиків у т. зв. “розкладачках” і “ролах” (під останніми розуміють пристрої, що згортають екрани в трубку, – ред.) Згадані сенсори покликані частково зміщувати дисплей для мінімізації шкоди від удару об тверду поверхню.

Apple працює над захистом екрану для складних iPhone і iPad

Згідно з подавачами заявки, складання екрану на кут менше 180° забезпечує відносно прийнятний захист. Аргументується це тим, що першими об землю вдарятимуться краї девайса, а не скло дисплея. Екран, що складається, має автоматично відтягнути дисплей назад, якщо гаджет впаде занадто швидко. Аналітик Мінг-Чі Куо, який спеціалізується на прогнозах щодо продукції Apple, вважає, що складаний iPad з описаним вище захистом може вийти в світ уже в 2025 році.

Згідно з останнім припущенням Куо, у складного iPad може бути підставка з вуглецевого волокна. Це дасть змогу користувачам встановлювати пристрій під кутом, зручним для перегляду контенту, не тримаючи апарат у руках.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: