ГоловнаТехноАкваріум Xiaomi з дистанційним годуванням надійшов у продаж

Акваріум Xiaomi з дистанційним годуванням надійшов у продаж

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Сяомі” поповнила сімейство фірмових товарів MIJIA “розумним” акваріумом Smart Fish Tank з опцією дистанційного годування. Особливість новинки – здатність обходитися без заміни води протягом півріччя.

Подробиці

Smart Fish Tank – це 20-літровий акваріум, обладнаний 5-кратною системою зворотного фільтра професійного рівня та дистанційною автоматичною годівницею.

Аквариум Xiaomi Mijia Smart Fish Tank с дистанционным кормлением поступил в розничную продажу

Ємність із широкоекранним дизайном і співвідношенням сторін 16:9 виготовлена з використанням інтегрованого процесу, оснащена надвисоким світлопропусканням 91,3% і 5-лінійним ультрачистим склом Jinjing класу UHA, яке може імітувати підводну екологію. Акваріум обладнаний 24 білими світлодіодними намистинами високої роздільної здатності та 16 світлодіодними намистинами RGB з мультиколірною гамою, які забезпечують яскравість передачі кольору, близьку до сонячного світла, і екологічний ефект зміни сонячного світла.

Smart Fish Tank оснащений 5-камерною модульною системою зворотної фільтрації профуровня, що містить водяний насос із захистом від засмічення, і опцію самоочищення для фізичної фільтрації/культивування бактерій і швидкого формування екосистеми. Акваріум також обладнаний функцією зливу води “однією кнопкою”, яку можна легко активувати за допомогою бічного всмоктувального насоса.

Аквариум Xiaomi Mijia Smart Fish Tank с дистанционным кормлением поступил в розничную продажу

Акваріум може похвалитися підсвічуванням водних рослин і інтелектуально регульованим водяним насосом, яким можна керувати віддалено через фірмове ПЗ MijiaApp. Додаток також можна використовувати для дистанційного годування риб через регулярні проміжки часу з подачею корму в кількості, що залежить від чисельності та виду вирощуваних риб. Акваріум може самостійно роздавати харчування до трьох місяців після одноразового поповнення запасів корму.

Пристрій має максимальну ємність 20 літрів і розрахований на “проживання” 5-6 дорослих риб розміром 10-15 см, 6-8 дорослих риб розміром 6-9 см або 8-12 дорослих риб розміром 3-5 см. Xiaomi не рекомендує вирощувати в одному акваріумі риб з великою різницею в розмірах тіла через відмінності в методах розведення, звичках, способах годівлі тощо.

Smart Fish Tank був запущений на краудфандингу наприкінці минулого року за 349 юанів ($50). Тепер він офіційно надійшов у роздрібний продаж за ціною 399 юанів ($57).

Акваріум поставляється з усіма необхідними компонентами і може використовуватися прямо з коробки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: