ГоловнаТехноЕксперти назвали простий спосіб поліпшення сигналу Wi-Fi за допомогою "правила 10 секунд"

Експерти назвали простий спосіб поліпшення сигналу Wi-Fi за допомогою “правила 10 секунд”

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Багато користувачів стикаються з проблемою слабкого сигналу Wi-Fi. Найчастіше експерти в цьому випадку рекомендують придбати потужніший роутер або ретранслятор. Насправді посилити сигнал можна за допомогою простіших способів.

Перезавантаження

Про те, що перезавантаження роутера покращує сигнал, знають майже всі користувачі. При цьому лише одиницям відомо, як це робити правильно. Річ у тім, що між вимиканням маршрутизатора і ввімкненням має минути не менше 10 секунд.

Необхідність дотримання “правила 10 секунд” пояснюється тим, що за коротший період часу роутер не встигає повністю вимкнутися, оскільки в ньому встановлено своєрідні батарейки. Щоб домогтися ефекту поліпшення сигналу, необхідно почекати 10 секунд.

Переміщення роутера

Незважаючи на свою простоту, цей спосіб є досить дієвим. Переміщення роутера в інше місце досить часто призводить до прискорення передачі даних через бездротову мережу. Експерти не рекомендують встановлювати маршрутизатори всередині ящика або під шафою.

Звертання антен

У разі знаходження з роутером в одній кімнаті сила сигналу від положення антен залежати не буде. Якщо ви перебуваєте в іншій кімнаті, то є сенс змінити напрямок антен таким чином, щоб сигнал став більш стійким.

Головні новини: