ГоловнаТехно6-річний смартфон LG отримав оновлення

6-річний смартфон LG отримав оновлення

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Випущений 6 років тому “ветеран” LG V30 почав отримувати офіційну програмну підтримку на платформі LineageOS. Про можливість переходу на користувацький ROM стало відомо напередодні.

Подробиці

Південнокорейський техногігант презентував згаданий смартфон у 2017 році. Його офіційна підтримка давно закінчилася. Виробники андроїд-пристроїв радять не використовувати девайси після закінчення виходу оновлень. Саме тому новина про “реанімування” V6 стала справжнісінькою сенсацією.

LineageOS – духовний “спадкоємець” культового CyanogenMod, що був у році дебютного показу V6 основним користувацьким ROM. Смартфон V30, між тим, на момент дебюту входив до числа дорогих пристроїв преміум-сегмента завдяки першокласним характеристикам і низці вражаючих можливостей.

За словами фахівців, встановлена на телефоні чип-система Snapdragon 835 забезпечить пристрою плавний запуск і належну функціональність.

LineageOS 20 – остання редакцією користувацького ROM, що базується на Android 13 (в основу попередньої версії прошивки, випущеної в далекому 2019 році, покладено ОС Android 9).

Завантажити новинку можна з каталогу https://wiki.lineageos.org/devices, не забувши виконати резервне копіювання даних.

Головні новини: