ГоловнаТехноMicrosoft почала примусово встановлювати користувачам Defender

Microsoft почала примусово встановлювати користувачам Defender

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Користувачі Microsoft 365 звернули увагу на той факт, що північноамериканська корпорація додала до пакета оновлень для офісного пакета клієнт Defender. Фірмовий антивірус встановлюється софтверним гігантом примусово. Дозвіл у користувачів він не запитує.

Подробиці

Корпорація розіслала своїм клієнтам електронного листа, в якому розповідається про переваги використання антивірусного ПЗ. Журналісти мережевого видання Neowin помітили в документі згадку про примусове встановлення Defender на комп’ютери з Windows 10 і 11 під час планового оновлення Microsoft 365. В електронному листі софтмейкера акцентується увага на тому, що для активації засобу захисту необхідно увійти в систему. Для цього достатньо запустити Defender із меню “Пуск”.

Microsoft DefenderМинулого тижня на примусове встановлення антивіруса почали скаржитися користувачі Twitter. Варто зазначити, що технічно Defender поширюється північноамериканською корпорацією як окремий додаток. Отже, ніщо не заважає користувачам видалити його після примусового встановлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: