ГоловнаТехноGoogle і Mercedes-Benz домовилися про спільну розробку "суперкомп'ютера"

Google і Mercedes-Benz домовилися про спільну розробку “суперкомп’ютера”

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Автовиробник Mercedes-Benz, що працює на німецькому ринку, уклав з Google угоду про співпрацю. Відповідно до домовленостей партнери спільно розроблять “суперкомп’ютер”. Передбачається, що він допоможе німецькій компанії ефективніше конкурувати з Tesla.

Подробиці

У Mercedes з цього приводу зазначили, що співпраця з північноамериканським пошуковим гігантом дасть змогу забезпечити передачу даних про автоматичну зміну маршрутів в автотранспортних засобах і дорожній рух. У розважальній системі з’явиться YouTube. Водії зможуть дивитися відеоролики під час стоянки або перебування автомобіля в режимі автопілотування.

Mercedes зайнята розробкою платформи модульної архітектури. Усі побудовані на її базі автомобілі будуть комплектуватися гіперекранами, що протираються через кабіну.

Варто зазначити, що Google співпрацює з багатьма компаніями світового автопрому. Зокрема, йдеться про Ford, Nissan, Renault і GM. Власникам автомобілів цих виробників доступні Google Assistants, Google Maps та інші сервіси пошукового гіганта.

Головні новини: