ГоловнаТехноСума неоплачених компанією Ілона Маска рахунків сягнула $14 млн

Сума неоплачених компанією Ілона Маска рахунків сягнула $14 млн

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

З моменту переходу Twitter Inc. під контроль Ілона Маска контрагенти подали щодо компанії дев’ять позовних заяв. Їхня загальна сума становить 14 млн USD.

Подробиці

За даними WSJ, три позови на 6,8 млн USD було подано власником бізнес-центру в Сан-Франциско, в якому Twitter орендує офісні площі. Орендодавець намагається відсудити у компанії Маска орендну плату за грудень і січень.

Юристи маркетингової фірми Canary подали щодо Twitter позов на 400 000 USD. Компанія замовила у Canary сувенірну продукцію зі своїм логотипом, зокрема подарункову коробку для свого нового власника за 7 000 USD. Гроші за відвантажену продукцію до теперішнього часу вона так і не отримала.

Офіс TwitterЩе один неоплачений рахунок на 197 725 USD був виставлений авіаперевізником Private Jet Service за виконані чартерні рейси. Леслі Берланд, який обіймає у Twitter посаду директора з маркетингу, літав на бізнес-джеті в Сан-Франциско з Нью-Джерсі і назад. Згодом компанія Маска відмовилася оплачувати авіаперельоти свого топ-менеджера.

Журналісти WSJ зазначають, що після купівлі Twitter мільярдер посилив контроль над витратами. Свого часу компанія Tesla опинилася на межі розорення. Маск вивів її з передбанкрутного стану шляхом скорочення витрат. Він просто перестав на деякий час оплачувати рахунки, які виставляють постачальники. Після стабілізації фінансового становища автовиробника бізнесмен погасив усі борги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: