ГоловнаТехноІлон Маск назвав свої найулюбленіші книги

Ілон Маск назвав свої найулюбленіші книги

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Ілон Маск розповів про свої найулюбленіші книги. Загалом американський мільярдер рекомендує до прочитання 68 творів. Ознайомитися з повним переліком можна тут.

Любимые книги Илона Маска

Zero to One

У цій книзі описується історія створення стартапів. За словами Маска, підприємець Пітер Тіль, у партнерстві з яким він у 2000 році заснував PayPal Inc., створив кілька успішних стартапів. У книзі “Від нуля до одиниці” розповідається, яким чином можна повторити його успіх.

Любимые книги Илона Маска

Dune

Твір “Дюна”, написаний письменником Френком Гербертом, особливого представлення не потребує. Маск назвав його геніальним. Письменник вважає за доцільне обмежити використання машинного інтелекту.

Улюблені книги Ілона Маска

“Основа”

Радянський письменник-фантаст Айзек Азімов є автором серії “Основание”, що складається з семи книг. Згідно із заявою Маска, ця серія є для нього фундаментальною. Вона спонукала підприємця заснувати аерокосмічну компанію SpaceX.

Улюблені книги Ілона Маска

“Володар перснів”

Як виявилося, Маск є завзятим толкіністом. За словами бізнесмена, йому плювати на кліше. “Володар перснів” є його улюбленою книгою.

Улюблені книги Ілона Маска

“Автостопом по галактиках”

Ця книга була написана Дугласом Адамсом. У ній розповідається про прибульців, які вирішили знести Землю для прокладання великого міжзоряного шосе. Маску подобається творчість Адамса. Його улюблений космічний корабель описаний у творі “Автостопом по галактиках”.

До наведеної вище добірки увійшла лише незначна частина рекомендованих американським підприємцем творів. Маск є засновником кількох успішних компаній. Вперше в історії людства йому вдалося заробити статки в 300 млрд USD. Бізнесмен розуміється на інжинірингу, промисловому дизайні, космічних технологіях тощо. У зв’язку з цим до його рекомендацій безумовно слід прислухатися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: