ГоловнаТехноМаск вирішив не відбирати робочі лептопи у скорочених співробітників

Маск вирішив не відбирати робочі лептопи у скорочених співробітників

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Звільнені з Twitter після зміни власника співробітники стверджують, що до теперішнього часу керівництво компанії так і не зажадало повернути робочі ноутбуки. За даними Wired, вони бояться, що такий “подарунок” від Ілона Маска може обернутися юридичними проблемами.

Подробиці

За словами Еріка Фронхофера, який раніше працював у Twitter на посаді інженера-програміста, повернути робочий комп’ютер його ніхто так і не попросив. Свого часу компанія видала йому лептоп MacBook Pro. Наразі він лежить у шафі. Користуватися робочим ноутбуком чоловік не може, оскільки його заблокували у віддалений спосіб одразу після його звільнення.

Екс-співробітники Twitter побоюються, що подальше зберігання робочих лептопів може призвести до виникнення юридичних проблем. Крім цього, колишній роботодавець може почати затримувати виплату вихідної допомоги. За даними Wired, кілька звільнених співробітників отримали від Twitter електронні листи з проханням підтвердити наявність робочої техніки. У листах фігурують смартфони та адаптери для їхнього заряджання. Про робочі лептопи в них немає ні слова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: