ГоловнаТехноМаск вирішив запустити у Twitter аналог PayPal із підтримкою криптовалют

Маск вирішив запустити у Twitter аналог PayPal із підтримкою криптовалют

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Незабаром у Twitter з’явиться платіжна система з підтримкою фіатних і цифрових валют. Це випливає з документів, які були направлені компанією на розгляд американського регулятора FinCEN.

Подробиці

За даними FT, користувачі сервісу мікроблогів зможуть підключати до своїх акаунтів банківські рахунки. Це дасть їм змогу здійснювати грошові перекази безпосередньо. Ілон Маск вважає, що інтеграція Twitter з платіжною системою матиме стимулюючий вплив на авторів контенту.

Запуск у Twitter платіжної системи стане черговим кроком на шляху до створення супераппа. Маск хоче перетворити Twitter на аналог WeChat. Аудиторія останнього перевищує 1 млрд осіб. Застосунок можна використовувати для оплати товарів, читання новин, листування з іншими користувачами, ідентифікації особистості, виклику таксі тощо.

Джерела FT стверджують, що створити інфраструктури для платіжного сервісу Маск доручив невеликій команді розробників. Її очолює Естер Кроуфорд, який працює в Twitter директором з управління продуктами. На перших порах платіжна система підтримуватиме тільки традиційні валюти. Що стосується підтримки “крипти”, то вона з’явиться в ній пізніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: