ГоловнаТехноТворець Gmail передрік швидкий кінець пошуковій системі Google

Творець Gmail передрік швидкий кінець пошуковій системі Google

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

З появою заснованих на ШІ-технологіях чат-ботів експерти з усього світу заговорили про швидку загибель класичних пошукових систем. На їхню думку, конкурувати на рівних з нейромережами вони не зможуть. Пошуковик Google, який посідає монопольне становище на ринку, винятком у цьому відношенні не є.

Детально

Пол Бакхейт, який є одним із розробників Gmail, дотримується аналогічної думки. Він опублікував у Twitter прогноз, з якого випливає, що пошукова система Google протягне не більше двох років. За словами експерта, на відміну від Google бот ChatGPT відповідає на запитання користувачів більш розгорнуто. Як приклад Бакхейт навів скріншоти відповідей Google і ChatGPT на запитання: “Як представити диференціальне рівняння в LaTeX?”.

Відповідь Google на запит: In LaTeX, how do I represent a differential uquation?
Відповідь Google на запит: In LaTeX, how do I represent a differential equation?
Відповідь ChatGPT на запит: In LaTeX, how do I represent a differential equation?
Відповідь ChatGPT на запит: In LaTeX, as do I represent a differential equation?

Бакхейт висловив переконання в тому, що впровадження ШІ-алгоритмів у пошукову систему компанії Google не допоможе. Вона продовжить втрачати гроші через необхідність значної переробки всіх своїх продуктів. Самі по собі ШІ-алгоритми не є запорукою успіху в майбутньому.

До слова, впровадити ШІ у свій пошуковик також планує корпорація Microsoft. Протягом кількох років вона має намір інвестувати 10 млрд USD у стартап OpenAI, який володіє ботом ChatGPT. Топ-менеджмент софтверного гіганта вважає, що АІ-алгоритми дадуть змогу Bing скласти конкуренцію пошуковику Google.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: