Субота, 18 Травня, 2024
ГоловнаБанкінгНБУ представив інтерактивну карту з банкоматами, що працюють у блекаут

НБУ представив інтерактивну карту з банкоматами, що працюють у блекаут

Цього тижня на сайті НБУ з’явилася інтерактивна карта. На ній позначені банківські відділення, здатні працювати в умовах блекауту. Крім цього, на веб-ресурсі регулятора можна завантажити файл з адресами чергових відділень з мережі Power Banking.

Подробиці

До складу цієї мережі входять відділення 14 системно важливих кредитних організацій. У рамках ініціативи “Банк незламності” в Україні було відкрито понад 1,2 тис. чергових відділень. У них є готівка, термінали Starlink і генератори. Електрика для роботи чергових відділень не потрібна.

У рамках “Банку незламності” в Україні було запущено міжбанківський роумінг. Підключені до нього банки не утримують комісію за переведення в готівку коштів з карток, емітованих банківськими установами, що конкурують. Слід мати на увазі, що за добу можна зняти з карткового рахунку 10-20 тис. грн.

Чергові відділення банків здійснюють такі операції, як грошові перекази, переведення в готівку коштів, проведення платежів, обмін валют, надання консультацій тощо. Вони є в усіх без винятку регіонах України. Знайти найближче чергове відділення можна за допомогою інтерактивної карти на сайті НБУ.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Схожі новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне