ГоловнаТехноЗ'явилися рендери флагманського планшета Lenovo Tab Extreme

З’явилися рендери флагманського планшета Lenovo Tab Extreme

Бренд “Леново” готується до прем’єрного показу висококласного планшета Lenovo Tab Extreme. Рендери перспективної новинки витекли в Мережу стараннями техноблогера Евана Бласса.

Подробиці

Планшет оснащений подвійною камерою на задній панелі і світлодіодним спалахом. Рендер також підтверджує підтримку стилуса, який буде кріпитися до магнітів на тильній кришці.

З'явилися рендери Lenovo Tab Extreme, що демонструють дизайн перспективного планшета вищого класу

На верхній і нижній сторонах планшета розташовані 4 решітки динаміків. Знизу є порт USB-C. На передній стороні пристрою розташований дисплей з тонкою і рівною рамкою. Веб-камера розташована в отворі у верхній частині по центру, якщо дивитися на планшет альбомному режимі. На лівому і верхньому краю розташовані регулятори гучності і кнопка живлення відповідно. Рендери також показують, що планшет буде поставлятися з чохлом-фоліо і зможе підключатися до знімної клавіатури для забезпечення функціональності “а-ля ноутбук”.

Tab Extreme отримав екран роздільною здатністю 3000 x 1876р. і процесорну систему Dimensity 9000 з ARM Cortex X2 з тактовою частотою 3050 МГц, трьома ARM Cortex A710 з частотою 2850 МГц і чотирма ARM Cortex A510 з частотою 1800 МГц.

За графіку відповідає GPU Mali G710, за управління – Android 13 з 8 Гб оперативної пам’яті. Більш детальна інформація очікується найближчим часом.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Минэкономики и Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине»

Министерство экономики Украины и международная технологическая компания Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине», направленной на поддержку украинского бизнеса,...

«Железный полигон» для испытания новых видов оружия заработает в Украине уже этой весной

В Украине начнет функционировать новый проект под названием "Железный полигон". Его миссия - испытания оружия и оборудования. Подробности Это совместное начинание ВСУ и Минпрома направлено на...

Rheinmetall готовится удивить мир танковой пушкой в невиданном доселе калибре

Немецкий концерн Rheinmetall приближается к запуску массового производства 130-мм танковой пушки, ставшей первой в новом калибре за последние 50 лет. Новинка призвана обеспечить прирост...