ГоловнаТехноПопулярний техноблогер роздав найкращим смартфонам 2022 року "мобільні Оскари"

Популярний техноблогер роздав найкращим смартфонам 2022 року “мобільні Оскари”

Техноблогер MKBHD з 16 млн передплатників на YouTube назвав найкращі смартфони року, що минає, в рамках івенту Smartphone Awards. Результати рейтингування виявилися досить несподіваними. Топовим гаджетам Apple не вдалося здолати конкурентів у більшій частині категорій.

Подробиці

“Найкращим великим смартфоном” було визнано Galaxy S22 Ultra. За словами техноблогера, він забезпечує користувачам максимум можливостей.

Smartphone Awards 2022“Найкращим маленьким смартфоном” у нинішньому році виявився Asus Zenfone 9 з 5,9-дюймовим екраном від Samsung. Лідером цієї номінації у 2021 році було визнано iPhone 13 mini.

Smartphone Awards 2022“Смартфон із найкращою камерою”. У цій номінації пальма першості заслужено дісталася iPhone 14 Pro Max. Вперше в історії Apple застосувала у флагманських апаратах із сімейства iPhone 14 камеру з роздільною здатністю 48 МП. Експеримент виявився вдалим.

Smartphone Awards 2022“Смартфон із найкращою автономністю”. Тут лідером виявився геймерський смартфон ROG Phone 6 виробництва ASUSTek. До конкурентних переваг цього мобільного пристрою можна віднести АКБ на 6 000 мА*год і 65 Вт зарядку. З 0 до 100% геймерфон заряджається менш ніж за 60 хвилин.

Smartphone Awards 2022“Смартфон із найкращим дизайном”. У цій категорії у 2022 році переможцем став Nothing Phone (1). Незвичайний гаджет отримав біле LED-підсвічування і прозорий корпус.

Smartphone Awards 2022“Найкращий смартфон за співвідношенням ціни та якості”. Перше місце в цій категорії посів Pixel 7. Вартість “гуглофона” становить 599 USD. Він може похвалитися привабливим дизайном, топовими фотоможливостями і тривалою підтримкою встановленого софту.

Smartphone Awards 2022“Провал року”. Найпровальнішим смартфоном року, що минає, техноблогер визнав OnePlus 10T. Загалом цей смартфон не такий вже й поганий. Його основним мінусом є захмарна ціна.

Smartphone Awards 2022“Смартфон року”. Найкращим мобільним пристроєм 2022 року було визнано Pro-версію Pixel 7. Експерти назвали Pixel 7 Pro найвдалішим смартфоном в історії Google.

Smartphone Awards 2022

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Минэкономики и Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине»

Министерство экономики Украины и международная технологическая компания Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине», направленной на поддержку украинского бизнеса,...

«Железный полигон» для испытания новых видов оружия заработает в Украине уже этой весной

В Украине начнет функционировать новый проект под названием "Железный полигон". Его миссия - испытания оружия и оборудования. Подробности Это совместное начинание ВСУ и Минпрома направлено на...

Rheinmetall готовится удивить мир танковой пушкой в невиданном доселе калибре

Немецкий концерн Rheinmetall приближается к запуску массового производства 130-мм танковой пушки, ставшей первой в новом калибре за последние 50 лет. Новинка призвана обеспечить прирост...