ГоловнаБанкінгПриватБанк і monobank анонсували збільшення тарифів на всі послуги

ПриватБанк і monobank анонсували збільшення тарифів на всі послуги

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Українська банківська система гідно витримала російське вторгнення. Найбільші гравці на кшталт ПриватБанку та monobank на початку війни активно пропонували клієнтам різні пільги. Гігантам вдалося вистояти, тоді як дрібніші кредитні організації опинилися на межі розорення. У 2022 році доходи банківських установ, що працюють в Україні, скоротилися п’ятикратно.

Детально

Ситуація ускладнюється тим, що в рамках проєкту Power Banking керівництво НБУ зобов’язало комерційні банки відкрити в країні понад 1 тис. чергових відділень, здатних обслуговувати клієнтів в умовах блекауту. У таких відділеннях мають бути супутниковий зв’язок, генератори і готівка. Банкіри стверджують, що відкриття одного чергового відділення обходиться в 2 млн грн. Ці витрати мають бути якимось чином “відбиті”.

Тарифи на послуги будуть збільшені банками в кілька етапів. У 2023 році платіжка вартістю 10 грн обходитиметься у 20-25 грн. Вартість пакетів послуг для підприємців зросте на 30%. Для населення банківські послуги подорожчають у квітні. Банки мають намір підвищити комісію за перекази, комісію за переведення в готівку коштів, комісію за використання кредитних коштів тощо. Залежно від послуги комісії зростуть на 0,5-1%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: