ГоловнаТехноМонополію пошуковика Google буде знищено чат-ботами та ШІ

Монополію пошуковика Google буде знищено чат-ботами та ШІ

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Чат-боти, в основу роботи яких покладено ШІ-технології, становлять загрозу для пошукової системи Google. За словами експертів, вони здатні зруйнувати монополію всесвітньо відомого пошуковика. У міру розвитку чат-ботів люди просто перестануть гуглити.

Детально

Екосистема Google складається з безлічі сервісів, що дають змогу вирішувати найрізноманітніші завдання. Йдеться про електронну пошту, карти, відеохостинги, операційні системи, браузер, онлайн-документи, хмарні сховища, аналітичні сервіси тощо. Над поліпшенням роботи сервісів працюють тисячі інженерів.

Спочатку компанія Google створювалася для розвитку однойменного пошуковика. Згодом вона розрослася до великого холдингу Alphabet, який займається медициною, квантовими комп’ютерами, роботизованими автомобілями, побутовою технікою тощо. Водночас основним бізнесом для Google, як і раніше, є пошукова система. Частка Google на глобальному ринку пошуку перевищує 80%.

Як виявилося, існує альтернатива традиційним пошуковикам. Йдеться про бота ChatGPT і його аналоги. Цього тижня стало відомо, що пошуковик You.com вирішив покінчити з монополією Google за допомогою заснованого на ШІ чат-бота. Розробники You.com представили доступ до пошуковика з вбудованим чат-ботом тестувальникам. Після завершення бета-тестування інтелектуальна пошукова система стане доступна всім без винятку користувачам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: