ГоловнаТехноHonor Band 7 представлений з великим дисплеєм і акумулятором, що гарантує 14-денну...

Honor Band 7 представлений з великим дисплеєм і акумулятором, що гарантує 14-денну автономність

Компанія Honor вивела на ринок новітній трекер свого виробництва Band 7. Презентація пристрою відбулася на заході з представлення цілої низки новинок, від смартфона до планшета.

Подробиці

Honor Band 7 розчарував публіку одразу після офіційного оголошення характеристик, переважна більшість яких виявилася такою самою, як і в попередника (прямокутний екран AMOLED 1,47″, вигнуте скло класу 2,5D і стандартні опції трекінгу для фітнесу: відстежування рівня кисню в крові, замірювання частоти серцебиття, моніторинг сну, майже сотня режимів замірювання спортивних активностей та ін.).

Пристрій обладнано батарейкою з 2-тижневим часом автономної роботи за стандартного використання і 1,5-тижневим за інтенсивної експлуатації. Швидка зарядка, Bluetooth 5.2, модуль NFC, віддалене управління музикою і фотозйомкою – в наявності.

Доступні варіанти забарвлень – рожеве, кедрове і чорне. Попередні замовлення вже відкриті, надходження трекера у вільний продаж – 06 січня.

Заявлена вартість у стандартному роздробі – ¥249, що еквівалентно $35,76 за актуальним на момент написання обмінним курсом. У рамках акційного промо-періоду новинка буде доступна зі знижкою ¥50/$7,18, за ¥199/$28,58.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Xiaomi готовит к выпуску на мировой рынок две водонепроницаемые Bluetooth-колонки с батареей 2600 мАч

«Сяоми» готовится обогатить фирменное семейство аудиоаксессуаров парой блютуз-колонок Sound Outdoor и Sound Pocket. Оба динамика обладают высокопрочными корпусами и получили защиту от воды, уверяют...

Xiaomi назвала модели смартфонов, которые гарантированно обновятся до Android 16 и Android 17

«Сяоми» определила модели смартфонов, которые обновятся до Android 16 и Android 17. Это стало возможным благодаря программе Google Android Enterprise Recommended. Подробности В рамках указанной программы...

Названы перспективные новинки украинской оборонки для усиления ВСУ: Inguar-3, “Сапсан”, “Гром-2” и “Термит”

Украина усиливает развитие своего оборонно-промышленного комплекса, представляя новые образцы вооружений и военной техники. Одним из самых значимых успехов 2024 года стало применение ракеты "Нептун",...