ГоловнаТехноНейромережа показала, який би вигляд мав вироблений в СРСР iPhone

Нейромережа показала, який би вигляд мав вироблений в СРСР iPhone

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

У Telegram з’явився канал “Нейромережа for Fun”. Його автор займається візуалізацією користувацьких запитів. Для цього він використовує нейромережу. Один із користувачів месенджера попросив власника каналу показати, який би вигляд мав iPhone, зібраний у СРСР.

Радянський iPhoneАвтор опублікував три зображення. Зафіксований на них мобільний пристрій більше схожий на кишеньковий комп’ютер із 90-х. Нейромережа наділила його великою кількістю апаратних кнопок. Загалом “радянський iPhone” вийшов досить масивним.

Радянський iPhoneНа одному із зображень можна побачити коліщатко прокрутки. На початку “нульових” таке рішення у своїх смартфонах використовувала компанія Nokia. Усі три гаджети отримали невеликі дисплеї та округлі корпуси.

Радянський iPhoneВласник каналу дозволив собі жарт про те, що перші iPhone були спроектовані в СРСР. Вони були доступні виключно членам ЦК. За допомогою “радянського iPhone” можна було зв’язатися тільки з Брежнєвим. Яку саме нейромережу використовували для генерації зображень iPhone, автор поста не повідомив.

Головні новини: