ГоловнаТехноApple готується випуском поновлення вирішити проблему з iPhone 14 Pro

Apple готується випуском поновлення вирішити проблему з iPhone 14 Pro

“Яблучники” подумують про випуск апдейта для обох Pro-версій iPhone 14 для усунення проблеми виникнення горизонтальних ліній на екрані в момент увімкнення пристрою. Смуги з’являються випадково і без будь-якої системності, “зависають” на кілька секунд, після чого самостійно зникають без втручання з боку власника айфона.

Подробиці

За запевненнями Apple, “косяк” не має відношення до апаратного забезпечення, а являє собою незначну помилку iOS. Деякі користувачі повідомили, що віднесли свої смартфони в Apple Store для вирішення проблеми. За однією з версій, помилка зумовлена виключно недоробкою iOS 16.2. Інші завсідники соцмережі стверджують, що баг охоплює попередні версії прошивки.

Представники Apple повідомили, що знають про проблему, і її вирішення не за горами. “Косяк”, нібито, зумовлений недоробками в драйверах і не є апаратною проблемою.

Деякі користувачі запропонували кілька способів розв’язання проблеми, як-от вимкнення AOD і вимкнення вручну з подальшим перезавантаженням пристрою.

Поки незрозуміло, чи є проблема горизонтальних ліній специфічною для користувачів смартфонів у певній країні. Якщо це так, то апдейт буде призначений лише для порушених регіонів.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Минэкономики и Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине»

Министерство экономики Украины и международная технологическая компания Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине», направленной на поддержку украинского бизнеса,...

«Железный полигон» для испытания новых видов оружия заработает в Украине уже этой весной

В Украине начнет функционировать новый проект под названием "Железный полигон". Его миссия - испытания оружия и оборудования. Подробности Это совместное начинание ВСУ и Минпрома направлено на...

Rheinmetall готовится удивить мир танковой пушкой в невиданном доселе калибре

Немецкий концерн Rheinmetall приближается к запуску массового производства 130-мм танковой пушки, ставшей первой в новом калибре за последние 50 лет. Новинка призвана обеспечить прирост...