ГоловнаТехноНайбільший у світі виробник процесорів розглядає можливість розгортання виробництва в Європі

Найбільший у світі виробник процесорів розглядає можливість розгортання виробництва в Європі

Чіпмейкер Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. подумує про розгортання виробництва процесорів у ЄС. Місцем розташування першого заводу бренду на території Старого світу може стати німецький Дрезден. Підсумкове рішення буде ухвалено за результатами запланованого на початок 2023 року візиту керівництва компанії до ФРН.

Детально

Якщо все піде нормально, роботи зі зведення складальних цехів стартують у 2024 році. Продукція підприємства зможе задовольняти ажіотажний попит на чіпсети з боку федерального автопрому. Делегація TSMC, за даними інсайдерів, під час переговорів із владою Німеччини хоче отримати гарантії отримання держпідтримки з боку офіційного Берліна, обіцяючи зі свого боку багатомільярдні інвестиції.

Проєкт передбачає будівництво в Дрездені заводу з виробництва 28- і 22-нанометрових чипів. Для їх виготовлення планується задіяти понад 2 тис. різновидів матеріалів. Складання здійснюватиметься на більш ніж півсотні видах високотехнологічного обладнання.

Чіпи з заводу у ФРН за своїми функціональними можливостями будуть аналогічні процесорам, виробленим у Японії на спільному з “Соні” підприємстві. Конкуренти TSMC в особі “Самсунга” і Intel також налаштовані на розширення потужностей і збільшення присутності в різних регіонах планети.

Нагадаємо, що завдяки ухваленому Конгресом США 2021 року Закону про чипи, суми нових інвестицій в американські підприємства, що займаються складанням напівпровідників, перевалили за $200 млрд. Деякі аналітики пророкують перенасичення ринку процесорами. Інші аналітики вважають такі побоювання перебільшеними.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Названы перспективные новинки украинской оборонки для усиления ВСУ: Inguar-3, “Сапсан”, “Гром-2” и “Термит”

Украина усиливает развитие своего оборонно-промышленного комплекса, представляя новые образцы вооружений и военной техники. Одним из самых значимых успехов 2024 года стало применение ракеты "Нептун",...

Украина пытается усилить ПВО: почему покупка одного комплекса SAMP/T сложнее приобретения двух Patriot

Украина ведет переговоры о получении дополнительных систем ПВО и ПРО для усиления своей оборонительной способности. Официальный Киев хочет заполучить от 7-и до 25-и комплексов...

Redmi выпустит новый производительный планшет с доступной ценой

«Сяоми» обогатила китайский рынок мобильных устройств двумя новинками «Редми»: смартфоном Turbo 3, возможности которого лишь слегка не дотягивают к характеристикам высшего ценового сегмента, и...