ГоловнаТехноSamsung може суттєво скоротити виробництво Galaxy A23 5G

Samsung може суттєво скоротити виробництво Galaxy A23 5G

“Самсунг” може істотно урізати тираж перспективних смартфонів Galaxy A23 5G. За негативного сценарію обсяг поставок знизиться відразу на 70%. Причини – економічні труднощі південнокорейського техногіганта, можливі проблеми зі збутом і некоректна робота відповідального за надання 5G-послуг устаткування, зазначається в оприлюдненому напередодні прогнозі TheElec.

Детально

За даними аналітиків видання, “Самсунг” подумує про постачання на ринок 4 млн пристроїв згаданої моделі замість 12,6 млн штук. При цьому тираж Galaxy A23 4G у кількості 17,1 млн од. залишиться незмінним.

Робота версії 5G була сильно ускладнена через однойменну функцію. Проблема обговорювалася з партнерами і контрагентами. Ухваленню рішення про скорочення виробництва передувало 30-денне дослідження.

Зазначається, що Galaxy A23 5G мав отримати основну камеру на 50 Мп від Sunny Optical. Саме на цього контрагента деякі експерти покладають провину за збій. Претензій до компанії Patron, що працює над Galaxy A23 4G, у південнокорейців немає.

Ряд експертів вважають, що урізання тиражу в реальності обумовлено економічними труднощами техногіганта. На підтвердження своїх слів прихильники цієї точки зору наводять результати нещодавнього пророцтва американців із Goldman Sachs, які знизили прогноз операційного прибутку “Самсунг” за IV квартал до 5,8 трлн вон ($4,5 млрд; -58,3% відносно аналогічного триместру минулого року).

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

HyperOS доступний для застарілих смартфонів Xiaomi

Xiaomi продовжує виконання озвучених раніше зобов'язань щодо впровадження прошивки HyperOS на старі моделі пристроїв екосистеми. Подробиці HyperOS являє собою значне поліпшення порівняно з попередньою оболонкою MIUI...

Xiaomi презентувала найдешевший 100-дюймовий телевізор

"Сяомі" збагатила китайський ринок телевізорів 100-дюймовою новинкою під назвою Redmi MAX 100 2025. Подробиці Вартість апарату можна порівняти з ціною дрібніших телевізорів з екранами на 65"...

Як прискорити анімацію в смартфонах Xiaomi з HyperOS

Смартфони екосистеми "Сяомі" зі встановленою фірмовою прошивкою HyperOS можна поліпшити шляхом підвищення швидкості роботи і нарощування продуктивності. Подробиці Одним із способів оптимізації є прискорення анімації інтерфейсу....