ГоловнаТехноКомпанія Ілона Маска загрожує бізнесу Google

Компанія Ілона Маска загрожує бізнесу Google

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

У грудні інженери Open AI представили чат-бота ChatGPT. Він здатний генерувати різні ідеї, брати участь у повноцінному діалозі, мімікрувати під Linux-машину тощо. За словами експертів, можливості чат-бота вражають. Він може створити певні загрози для бізнесу компанії Google.

Подробиці

За даними NYT, після прем’єри бота Сундар Пічаї присвятив стратегії розвитку ШІ кілька нарад. Він закликав співробітників пошукового гіганта “симетрично відповісти” на створення компанією Open AI бота ChatGPT. Простіше кажучи, лідер ринку пошукових систем має намір створити аналог ChatGPT.

Вирішення цього завдання було доручено членам дослідницької команди і команди Trust & Safety. Крім чат-бота, вони мають розробити аналог нейромережі DALL-E. Вона також була створена фахівцями Open AI.

Експерти вважають побоювання керівництва Google обґрунтованими. ChatGPT відповідає на запитання, пише код, дає прогнози, розв’язує математичні завдання тощо. Якість відповідей чат-бота вища, ніж у пошуковика Google. До слова, одним із співзасновників компанії Open AI є бізнесмен Ілон Маск.

Головні новини: