ГоловнаТехноПрибуток Samsung під загрозою у зв'язку з падінням попиту

Прибуток Samsung під загрозою у зв’язку з падінням попиту

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Прибуток корпорації “Самсунг” у поточному триместрі може опинитися під загрозою, йдеться у свіжому звіті американських інвесторів із Goldman Sachs.

Подробиці

Аналітики інвестбанку знизили прогноз операційного прибутку для південнокорейського бренду до 5,8 трлн вон ($4,5 млрд; -25,6% відносно попереднього прогнозу в 7,8 трлн вон і -58,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року).

Зниження оцінки значною мірою пов’язане з прогнозом скорочення оперприбутку в напівпровідниковому підрозділі південнокорейців. За оцінками інвестбанку, у IV кварталі “Самсунг” отримає найнижчий з 2009 року оперприбуток в обсязі 1,5 трлн вон від департаменту з виробництва чипів (-83% щодо фінального триместру 2021-го).

Оцінки Goldman Sachs відрізняються від оцінок місцевих брокерських фірм, які прогнозували більш оптимістичні цифри. Інвестбанк пояснює знижувальне коригування ослабленням показників у світовому секторі чипів пам’яті та зниженням поставок смартфонів і телевізорів бренду. Він також очікує, що наступного року оперприбуток “Самсунга” впаде ще більше через цикл спаду на світовому ринку чипів пам’яті.

Хоча деякі аналітики прогнозують поворот ринку мікросхем пам’яті до 2024 року, найближчі перспективи для Samsung виглядають не дуже добре. Бренд, імовірно, зіткнеться з важким IV кварталом 2022-го і важким 2023 роком через зниження попиту на напівпровідникові чіпи та інші фактори.

Перспективи швидкого відновлення “Самсунг” у такій ситуації виглядають сумнівно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: