ГоловнаТехноПрибуток Samsung під загрозою у зв'язку з падінням попиту

Прибуток Samsung під загрозою у зв’язку з падінням попиту

Прибуток корпорації “Самсунг” у поточному триместрі може опинитися під загрозою, йдеться у свіжому звіті американських інвесторів із Goldman Sachs.

Подробиці

Аналітики інвестбанку знизили прогноз операційного прибутку для південнокорейського бренду до 5,8 трлн вон ($4,5 млрд; -25,6% відносно попереднього прогнозу в 7,8 трлн вон і -58,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року).

Зниження оцінки значною мірою пов’язане з прогнозом скорочення оперприбутку в напівпровідниковому підрозділі південнокорейців. За оцінками інвестбанку, у IV кварталі “Самсунг” отримає найнижчий з 2009 року оперприбуток в обсязі 1,5 трлн вон від департаменту з виробництва чипів (-83% щодо фінального триместру 2021-го).

Оцінки Goldman Sachs відрізняються від оцінок місцевих брокерських фірм, які прогнозували більш оптимістичні цифри. Інвестбанк пояснює знижувальне коригування ослабленням показників у світовому секторі чипів пам’яті та зниженням поставок смартфонів і телевізорів бренду. Він також очікує, що наступного року оперприбуток “Самсунга” впаде ще більше через цикл спаду на світовому ринку чипів пам’яті.

Хоча деякі аналітики прогнозують поворот ринку мікросхем пам’яті до 2024 року, найближчі перспективи для Samsung виглядають не дуже добре. Бренд, імовірно, зіткнеться з важким IV кварталом 2022-го і важким 2023 роком через зниження попиту на напівпровідникові чіпи та інші фактори.

Перспективи швидкого відновлення “Самсунг” у такій ситуації виглядають сумнівно.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Минэкономики и Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине»

Министерство экономики Украины и международная технологическая компания Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине», направленной на поддержку украинского бизнеса,...

«Железный полигон» для испытания новых видов оружия заработает в Украине уже этой весной

В Украине начнет функционировать новый проект под названием "Железный полигон". Его миссия - испытания оружия и оборудования. Подробности Это совместное начинание ВСУ и Минпрома направлено на...

Rheinmetall готовится удивить мир танковой пушкой в невиданном доселе калибре

Немецкий концерн Rheinmetall приближается к запуску массового производства 130-мм танковой пушки, ставшей первой в новом калибре за последние 50 лет. Новинка призвана обеспечить прирост...