ГоловнаБанкінгКлієнтам monobank стала доступна карта терміналів, що працюють

Клієнтам monobank стала доступна карта терміналів, що працюють

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Український необанк випустив апдейт для свого фірмового застосунку. Відтепер клієнтам monobank буде доступна карта, на якій позначено всі працюючі термінали. У банку стверджують, що у фірмовому аплеті відображаються актуальні дані про роботу термінальної мережі.

Подробиці

В умовах регулярних відключень електроенергії нова функція буде вельми корисною. Щоб знайти розташований поблизу працюючий термінал, необхідно відкрити в нижньому меню програми вкладку “Ще”. Далі потрібно вибрати останній пункт з картою оплат картами monobank. Після цього на екрані смартфона з’явиться карта. На ній можна буде побачити магазини, в яких покупки були оплачені клієнтами monobank картками протягом останньої години.

Мапа працюючих терміналів monobankСуть цього нововведення зводиться до того, щоб надати клієнтам банку актуальні дані про працюючі термінали. Їм більше не доведеться переміщатися від одного магазину до іншого з метою пошуку торгової точки, в якій можна розплатитися карткою. Усі магазини з підключеними до мережі терміналами відтепер відображатимуться у фірмовому аплеті необанку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: