Субота, 18 Травня, 2024
ГоловнаТехноУ Xiaomi заявили, що MIUI 14 "урізаний" на деяких смартфонах

У Xiaomi заявили, що MIUI 14 “урізаний” на деяких смартфонах

11 грудня Xiaomi анонсувала появу MIUI 14 на смартфонах власного виробництва і слідом за цим приголомшила фанатів тим, що нові функції не працюватимуть однаково на різних смартфонах.

Подробиці

Деякі з нових функцій MIUI 14 потребують певного обладнання, тому їх використання залежатиме від моделі вашого Xiaomi, Redmi або POCO.

Серед різних функцій, які пропонує нам MIUI 14 – можливість копіювання та перекладу тексту, що є у зображеннях. Ця функція не вимагає надмірно просунутого обладнання. Але вона буде присутня тільки в тих пристроях, які мають процесор Qualcomm SoC 7-ої, 8-ої серії або вище, а також у MediaTek Helio G80 або вище.

Photonic Engine, нова система управління додатками MIUI 14, яка дозволяє прискорити використання сторонніх додатків, а також знизити їхнє енергоспоживання, буде працювати тільки на тих моделях, які мають Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 та Snapdragon 8 Gen 2.

Xiaomi 13

Крім того, MIUI 14 представили разом із важливою новинкою; можливість видалити практично будь-який встановлений додаток. Реальність така, що ця функціональність буде присутня принаймні на даний момент тільки у всіх пристроях, випущених після жовтня 2022 року. Тобто поки що тільки в Xiaomi 13 і Xiaomi 13 Pro.

Проте, слід зазначити, що ці мінімальні вимоги можуть змінюватися у міру того, як MIUI 14 починає своє офіційне розгортання. Все певною мірою залежатиме від рівня ексклюзивності, який Xiaomi хоче надати своїм пристроям.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Схожі новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне