ГоловнаТехноXiaomi Buds 4: нові бюджетні бездротові навушники з Hi-Fi звуком

Xiaomi Buds 4: нові бюджетні бездротові навушники з Hi-Fi звуком

Xiaomi Buds 4, нового покоління, яке вирізняється своїм дизайном, а також звуком Hi-Fi. Ці нові бездротові навушники позиціонуються як одні з найбільш просунутих від компанії, що включають активне шумозаглушення та режим динамічного об’ємного звуку на 360 º.

Xiaomi Buds 4, основні характеристики та ціна

Нові Xiaomi Buds 4 відрізняються досить продуманим дизайном, що відходить від ліній дизайну, якого нас привчила Apple. І навушники, і їхній футляр однаково гармонійні, в результаті чого виходить дуже привабливий продукт з погляду дизайну.

Бездротові навушники xiaomi buds 4

Серед їхніх внутрішніх особливостей – включення системи активного шумоподавлення. Вона здатна знизити навколишній шум до 40 дБ, пропонуючи режим подвійної прозорості.

Навушники xiaomi buds 4

Крім того, нові навушники Xiaomi Buds 4 відрізняються 360-градусним просторовим моделюванням звуку. Завдяки цьому ми можемо насолоджуватися об’ємним звуком, ніби ми зіткнулися з 6 різними джерелами звуку.

Ще ці навушники підтримують Bluetooth-кодек LHDC-V 5.0, що робить їх повноцінними навушниками Hi-Fi. Вони також мають сертифікат IP54 та здатні працювати до 6 годин (до 30 годин з кейсом).

Нові Xiaomi Buds 4_

Що стосується ціни, то нові навушники дебютують у Китаї за ціною близько 100 доларів і це досить приваблива ціна, яка, ймовірно, буде трохи збільшена після виходу на світовий ринок.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

HyperOS доступний для застарілих смартфонів Xiaomi

Xiaomi продовжує виконання озвучених раніше зобов'язань щодо впровадження прошивки HyperOS на старі моделі пристроїв екосистеми. Подробиці HyperOS являє собою значне поліпшення порівняно з попередньою оболонкою MIUI...

Xiaomi презентувала найдешевший 100-дюймовий телевізор

"Сяомі" збагатила китайський ринок телевізорів 100-дюймовою новинкою під назвою Redmi MAX 100 2025. Подробиці Вартість апарату можна порівняти з ціною дрібніших телевізорів з екранами на 65"...

Як прискорити анімацію в смартфонах Xiaomi з HyperOS

Смартфони екосистеми "Сяомі" зі встановленою фірмовою прошивкою HyperOS можна поліпшити шляхом підвищення швидкості роботи і нарощування продуктивності. Подробиці Одним із способів оптимізації є прискорення анімації інтерфейсу....