ГоловнаТехноНова версія GCam покликана покращити камери смартфонів Xiaomi

Нова версія GCam покликана покращити камери смартфонів Xiaomi

Щоразу, коли Google випускає новий Pixel, на ринку з’являється нова версія GCam. А оскільки Google Pixel 7 та Pixel 7 Pro дебютували у жовтні нова GCam 8.7 вже доступна і для смартфонів Xiaomi.

Подробиці

Розробник Celso Azevedo ділиться на APK нового GCam 8.7, модифікованого BSG. Ця версія програми може працювати з різними Android-пристроями, включаючи смартфони Xiaomi, Redmi та POCO.

Звичайно, слід зазначити, що APK призначений для смартфонів під керуванням Android 13. Однак, додаток також може працювати і в парі з Android 11 або 12. Тому існує набагато більше смартфонів, які можуть користуватися абсолютно новими функціями, такими як :

  • Максимальна роздільна здатність фотогорафії;
  • Нові анімації зміни режимів.
  • Новий повзунок для масштабування.
  • Нова кнопка для автоматичного макросу.
  • Нічний режим та автоматичний нічний фокус.
  • Кінематографічний режим для запису.
  • HDRnet.

Однак є деякі функції, які залишаються ексклюзивними лише для Google Pixel 7, наприклад Real Tone або Magic Eraser. Ці та інші функції були виключені з APK, оскільки вони не працювали з іншими смартфонами.

Як завантажити програму GCam на свій смартфон

Додаток GCam 8.7

Перший крок до використання GCam 8.7 на вашому Xiaomi – дозволити встановлення додатків з невідомих джерел. Тільки тоді ви зможете правильно завантажити та встановити APK. Потім увійдіть у браузер вашого смартфона та перейдіть за посиланням:

У папці сховища відкрийте файл APK і продовжіть інсталяцію. Не забудьте надати всі необхідні дозволи, щоб GCam 8.7 без проблем працював на Xiaomi, Redmi або POCO. Потім потрібно зробити всього пару фотографій за допомогою камери Google, щоб побачити великі зміни в якості.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

HyperOS доступний для застарілих смартфонів Xiaomi

Xiaomi продовжує виконання озвучених раніше зобов'язань щодо впровадження прошивки HyperOS на старі моделі пристроїв екосистеми. Подробиці HyperOS являє собою значне поліпшення порівняно з попередньою оболонкою MIUI...

Xiaomi презентувала найдешевший 100-дюймовий телевізор

"Сяомі" збагатила китайський ринок телевізорів 100-дюймовою новинкою під назвою Redmi MAX 100 2025. Подробиці Вартість апарату можна порівняти з ціною дрібніших телевізорів з екранами на 65"...

Як прискорити анімацію в смартфонах Xiaomi з HyperOS

Смартфони екосистеми "Сяомі" зі встановленою фірмовою прошивкою HyperOS можна поліпшити шляхом підвищення швидкості роботи і нарощування продуктивності. Подробиці Одним із способів оптимізації є прискорення анімації інтерфейсу....