ГоловнаСтаттіFull-color – якісна зйомка у будь-яких умовах

Full-color – якісна зйомка у будь-яких умовах

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Більшість злочинів відбуваються вночі, але саме в нічний час доби якість зйомки суттєво знижується. Оптимальним рішенням для цього стануть камери Dahua, які здатні демонструвати якісний запис відео не лише вдень, а й у нічний час. За допомогою таких камер без проблем можна буде ідентифікувати особу людини. На відміну від класичних камер, вони здатні при поганому освітленні знімати у чорно-білому форматі, а й у кольорі.

Що таке технологія Full-color?

Китайський виробник Dahua зміг створити унікальне інженерне рішення, завдяки якому за будь-якого освітлення вдається здійснювати кольорову зйомку. Основна перевага технології полягає в тому, що одночасно застосовується кілька методів, щоб досягти високої якості при поганому освітленні, впевнено розпізнаючи кольори.

Встановлено ультрасучасні матриці, що мають технологію Ultra Starlight з великими пікселями, якщо порівнювати з опонентами. Технологія має зворотне засвічення, збільшуючи діафрагму і світлосильний об’єктив гарантуватиме додаткове зусилля колірного сигналу.

Разом з цим є спеціальний програмний модуль Full-light, у якому є високоефективні алгоритми, що дають змогу суттєво знизити рівень шуму на зображення різного рівня. Тандем цього сприяє тому, що вдається досягти якісної зйомки при слабкому освітленні, надаючи картинку в кольорі.

Також застосовується класичний метод – це доповнення освітлення простору. Камери оснащуються світлодіодним підсвічуванням, яке при необхідності буде включатися в автоматичному режимі. Ідеальне рішення для приміщень, закритих від зовнішніх джерел. Це дає можливість досягти оптимального рівня шуму та сигналу з подальшою обробкою та передачею базового обладнання.

камери Dahua

Щоб максимально знизити шумові дефекти на зображенні, застосовують спеціально призначене програмне забезпечення. Основною відмінністю даної технології, яка постійно вдосконалюється, є застосування статичних даних у 2D та 3D. Завдяки цьому вдається досягти покращеної передачі колірної інформації в темряві, а також істотно збільшуватиметься чіткість відображення об’єктів у русі.

Для максимальної ефективності при роботі застосовують LED-підсвічування з температурою 3000К, завдяки чому вдається досягти рівня свічення на об’єкті до рівня природного освітлення, тому працюватиме стабільно та ефективно. З таким підсвічуванням виключається стомлюваність людей.

Висновок

Очевидно, що виробник Dahua, незважаючи на досягнуті результати в індустрії безпеки, не збирається зупинятися і продовжує надавати своїм клієнтам виключно надійні та ефективні рішення. Саме всі ці рішення впливають на те, що тепер відеоспостереження за будь-яких умов експлуатації залишатиметься надійним та ефективним.

Головні новини: