ГоловнаТехноІлон Маск пообіцяв збільшити вартість своєї компанії до 4,3 трлн USD

Ілон Маск пообіцяв збільшити вартість своєї компанії до 4,3 трлн USD

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Цього тижня Tesla опублікувала квартальну звітність. Компанія задекларувала рекордну виручку. Водночас до прогнозних показників аналітиків вона не дотягнула. Ринок відповів на цю новину зниженням. На премаркеті вартість цінних паперів виробника електрокарів знизилася на 5,4%, до 220,1 USD.

Подробиці

Під час конференц-дзвінка Ілон Маск повідомив інвесторам, що компанія має намір направити на викуп своїх акцій з ринку 5-10 млрд USD. За словами аналітиків, як правило, емітенти викуповують останні, коли вважають їх недооціненими. Це робиться з метою збільшення їхньої вартості.

Капіталізація Tesla, Apple і Saudi AramcoМаск заявив про те, що в майбутньому капіталізація Tesla перевищить вартість Saudi Aramco і Apple разом узятих. Ці дві компанії є найдорожчими на планеті. Їхня сукупна капіталізація дорівнює $4,38 трлн. Для порівняння: вартість Tesla на біржі не перевищує 696 млрд USD. Таким чином, Маск хоче збільшити ринкову капіталізацію своєї компанії в сім разів. Терміни досягнення цієї мети мільярдер під час конференц-дзвінка не назвав.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: