ГоловнаТехноХакери з Killnet атакували Сейм Латвії після визнання РФ спонсором тероризму

Хакери з Killnet атакували Сейм Латвії після визнання РФ спонсором тероризму

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Напередодні латвійські депутати затвердили ухвалу про визнання РФ спонсором тероризму. За даними Delfi, через кілька годин після ухвалення відповідного рішення IT-системи парламенту країни зазнали DDoS-атаки. Тисячі запитів паралізували сервер.

Подробиці

З опублікованої в профільних Telegram-каналах інформації випливає, що відповідальність за кібернапад на латвійський Сейм взяло на себе пов’язане з Кремлем угруповання Killnet. Хакери з Killnet раніше атакували зареєстровані в Латвії веб-ресурси.

У Сеймі із цього приводу зазначили, що IT-інфраструктура пристосована до кібернетичних атак. У зв’язку з цим наслідки DDoS-атаки були усунені досить швидко.

Під час учорашнього засідання депутати латвійського Сейму дійшли висновку, що атаки проти мирного українського населення здійснюються Російською Федерацією цілеспрямовано. По суті Росія займається тероризмом проти цивільних. У зв’язку із цим депутати оголосили її країною-спонсором тероризму. Керівник українського МЗС Дмитро Кулеба висловив подяку латвійським парламентаріям за ухвалене ними рішення. Дипломат закликав інші держави міру наслідувати приклад Латвії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: