ГоловнаТехноMIUI 13 стане дуже схожою на iOS

MIUI 13 стане дуже схожою на iOS

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Команда розробників MIUI не припиняє працювати над тринадцятою версією прошивки. Підтвердженням цього є опублікований напередодні відеоролик, що дає уявлення про можливості перспективної прошивки, інформує телеграм-спільнота XiaomiUI.

Возможности MIUI 13 показали на видео

При створенні MIUI 13 фахівці Xiaomi Group надихалися «яблучною» операційною системою iOS. Підтвердженням цього є дизайн робочого столу, зовнішній вигляд і структура віджетів, система налаштування і інші реалізовані в тестовій версії параметри.

На представленому нижче відео демонструється годинник, галерея та інші віджети з папки App Vault. Випробування цих та інших функцій перспективної оболонки триватимуть мінімум до жовтня.

Нагадаємо, що церемонія презентації MIUI 13 повинна була відбутися 10 серпня, проте відсутність значущих напрацювань змусило керівництво «Сяомі» перенести дату виходу прошивки на більш пізній термін. Для того, щоб зовсім вже не розчаровувати фанатів, було прийнято рішення вивести на ринок трохи доопрацьований варіант MIUI 12.5, який містить слово Enhanced в назві.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: